RN73H2BTTD1581B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1581B10
JLCPCB Part #
C2573809
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS