RN73H2BTTD1051B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1051B10
JLCPCB Part #
C2574252
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS