HV73V2ATTD755G
MFR.Part #
HV73V2ATTD755G
JLCPCB Part #
C3945232
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS