RN732BTTD1741A05
MFR.Part #
RN732BTTD1741A05
JLCPCB Part #
C3942089
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS