SG73S2ATTD6R19F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6R19F
JLCPCB Part #
C3920829
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS