RN73H1JTTD1820B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1820B05
JLCPCB Part #
C4055711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS