RN73H2ATTD8662D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8662D10
JLCPCB Part #
C2564793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS