RN73R1JTTD1580C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1580C50
JLCPCB Part #
C2519409
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω 75V Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS