HV732BTTD6044F
MFR.Part #
HV732BTTD6044F
JLCPCB Part #
C4010507
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS