RN732BTTD1043C10
MFR.Part #
RN732BTTD1043C10
JLCPCB Part #
C3924434
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS