RN73R2ETTD6420B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD6420B50
JLCPCB Part #
C4189114
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS