RN73H2ATTD8252B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8252B25
JLCPCB Part #
C2537320
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS