RN73H2BTTD8252B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8252B25
JLCPCB Part #
C2558438
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS