RN732ATTD5970D10
MFR.Part #
RN732ATTD5970D10
JLCPCB Part #
C4067681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS