RN73H1ETTP3001F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3001F25
JLCPCB Part #
C2514684
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS