RK73G2BTTD8061F
MFR.Part #
RK73G2BTTD8061F
JLCPCB Part #
C5725487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS