RN73H2ATTD7323C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD7323C25
JLCPCB Part #
C2543564
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS