RN732ATTD4870B10
MFR.Part #
RN732ATTD4870B10
JLCPCB Part #
C4081964
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS