RN73R2BTTD8870B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8870B50
JLCPCB Part #
C4056012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS