RK73G2ATTD2670C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2670C
JLCPCB Part #
C6270793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS