SG73P2ATTD28R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD28R0F
JLCPCB Part #
C4233083
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS