RN73R2ETTD4531F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4531F100
JLCPCB Part #
C4229721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS