RN731JTTD5972C25
MFR.Part #
RN731JTTD5972C25
JLCPCB Part #
C3995961
Description
-55℃~+155℃ 59.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS