RT0805BRB076R49L
MFR.Part #
RT0805BRB076R49L
JLCPCB Part #
C6668846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS