RN73H2ATTD4872C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4872C10
JLCPCB Part #
C2568928
Description
125mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS