RE0805FRE07787RL
MFR.Part #
RE0805FRE07787RL
JLCPCB Part #
C7042441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS