RN732ATTD1722D50
MFR.Part #
RN732ATTD1722D50
JLCPCB Part #
C4257195
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS