RN73H1JTTD12R1F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD12R1F50
JLCPCB Part #
C4286882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS