TLRH3AWTTE12L0F
MFR.Part #
TLRH3AWTTE12L0F
JLCPCB Part #
C4000692
Description
-65℃~+170℃ 12mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS