RN73H2ATTD34R4C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD34R4C25
JLCPCB Part #
C2542938
Description
125mW 34.4Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS