RK73H2ARTTD9533F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD9533F
JLCPCB Part #
C4066226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS