RN73H2ATTD3323B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3323B10
JLCPCB Part #
C3913261
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS