RK73B1ERTTP203G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP203G
JLCPCB Part #
C3998587
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS