SG73P2ATTD2402F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2402F
JLCPCB Part #
C4044762
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS