RN73H2ETTD6042F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6042F100
JLCPCB Part #
C4156657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS