SR732ETTD6R8G
MFR.Part #
SR732ETTD6R8G
JLCPCB Part #
C2600724
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS