RN73H2ATTD2640B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD2640B05
JLCPCB Part #
C4353126
Description
-55℃~+155℃ 125mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS