RN73H1JTTD5761A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5761A05
JLCPCB Part #
C4019376
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS