RN73H1JTTD3302A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3302A05
JLCPCB Part #
C4173680
Description
100mW 33kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS