RC0805FR-1324R9L
MFR.Part #
RC0805FR-1324R9L
JLCPCB Part #
C7038255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS