SG73P1ETTP914G
MFR.Part #
SG73P1ETTP914G
JLCPCB Part #
C4089793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS