RN73H2ATTD2103F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD2103F100
JLCPCB Part #
C4141940
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS