RK73G1JTTD6800F
MFR.Part #
RK73G1JTTD6800F
JLCPCB Part #
C3950562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS