RK73H2HTTE5604F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5604F
JLCPCB Part #
C2580069
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS