RN73H2ATTD1581B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1581B10
JLCPCB Part #
C4344717
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS