RN73H2ETTD5762B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5762B25
JLCPCB Part #
C4316832
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS