SG73P2ETTD6653D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6653D
JLCPCB Part #
C4190124
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS