RN73H1JTTD3001A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3001A10
JLCPCB Part #
C4163236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS