RN73H2ATTD1543F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1543F10
JLCPCB Part #
C2558972
Description
125mW 154kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS