SG73S2BRTTD4421D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4421D
JLCPCB Part #
C7312941
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS